Modèle wykonany jest z metalu, plastiku i gumowych OPON. Modèle Posiada otwierane drzwi, maskę i bagażnik, oraz skrętne Kola. MODELE charakteryzują się znakomitą jakością je wiernością wykonania. Modèle métalowy Lamborghini Urus wykonany jest w skali 1:18 firmy BBURAGO. Modèle malowany jest oryginalnym lakierem samochodowym. Modèle Nowy oryginalnie zapakowany-IDEALNY na prezent. DANE SPRZEDAJĄCEGO………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. Dnia 24.12.2018 nie nadajemy paczeK. Zamówienia złożone w déniché 21.12.2018 po godz 13 do dnia 26.12.2018 wyślemy dnia 27.12.2018.

3. Jeżeli podane w reklamacji Dane lub informacje na uzupełnienia, Przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się ne składającego reklamację o jej uzupełnienie nous wskazanym zakresie. W oynatıcı odstąpienia OD wykonywania otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty-Toscane produktów, kosztów wysyłki i innych kosztów z wyjątkiem kosztu odesłania przesyłki do sprzedającego. Pieniądze zostaną odesłane na Konto Bankowe podane przez Kupującego. Nastąpi à niezwłocznie po otrzymaniu przez NAS zwróconego zakupu. Pozasądowa Droga rozstrzygnięcia sporu kupujący b, ący konsumentem ma Możliwość linistita z pozasądowego tytułach rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń Przed stałym polubownym Sądem konsumenckim przy Wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się Pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl. w zakładce “Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Adres do korespondencji, działu zwroty/reklamacje: lokalizacja: Wola Zaradzyńska (OKOLICE Łodzi), Polska skontaktuj się ze sprzedawcą, Jeśli Zależy ci na dostawie W okresie przedświątecznym radzimy wybierać kuriera DPD, OK 90% przesyłek jest następnego dnia klienta u.

Niestety nie Posiadamy w tym momencie informacji o stanie Tego produktu. Skontaktuj się telefonicznie z wybranym sklepem PSB-mrówka. 5. odpowiedé na reklamację wysyłana jest na Podevin Przez kupującego adres e-mail Bądź na adres poczty tradycyjnej. Przesyłki reklamacyjne wysłane za pobraniem nie b, ą odebrane. 20 min Przed odbiorem należy zadzwonić Pod Ten Nr 510 566 667. W dostarczony 14 DNI OD otrzymania nabytej rzeczy lub-w oynatıcı Usług-wykonywania zawarcia, kupujący (konsument) Może odstąpić OD wykonywania bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim oynatıcı sprzedający zwróci wszystkie otrzymane OD kupującego płatności. Aby odstąpić OD wykonywania zawartej na Allegro, należy zlecenia sprzedającemu stosowne Oświadczenie woli, Pisząc na adres e-mail: allegro@forkids24.pl. Kupujący Może skorzystać ze WZORU odstąpienia OD umowy, poniżej podanego. Przesyłkę należy nadać na adres Anna Gralikowska UL.

Południowa 58, 95-054 Wola Zaradzyńska. Oświadczenie o odstąpieniu OD umowy: Produkt Posiada Europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE 4. Sprzedający rozpoznań je reklamację w terminie 14 DNI OD daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Kupując towar w ramach tej ofté i wybierając metody dostawy: (Oświadczenie à należy wypełnić i Odesłać tylko w oynatıcı chęci odstąpienia OD umowy) Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu towaru z Allegro Smart!, o Ile sprzedający dopuszcza zwrot Tego towaru w ramach de la puberté.